2 Haki holownicze Akcesoria do FIESTA 2017

Hak holowniczy zamocowany na stałe
Hak holowniczy zamocowany na stałe

Z wyjątkiem ST i ST-Line. Do pojazdów z dachem panoramicznym tylko z silnikiem 1.1 l (70/85 PS). W przypadku silnika 1l i skzyni automatycznej montaż możliwy tylko w pojeździe z zestawem do naprawy kół.

1 316,00 zł1

2 184 668

Dodaj do listy życzeń
Pokaż szczegóły
Odłączany hak holowniczy
Odłączany hak holowniczy

Oprócz modeli ST. Do pojazdów z dachem panoramicznym z silnikiem 1.1 l (70/85 PS). silnik o poj. 1 litra i automatyczna skrzynia biegów z zestawem do naprawy opon.

1 968,00 zł1

2 344 267

Dodaj do listy życzeń
Pokaż szczegóły

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT, aby uzyskać informacje na temat ceny montażu, zpytaj swojego dealera Forda.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli


ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.