Wysuń się na prowadzenie dzięki zestawom tuningowym certyfikowanym przez Forda. Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie mocy silnika, zestawy tuningowe przeznaczone specjalnie dla Mustanga GT będą doskonałym rozwiązaniem. Zestrojone fabrycznie, poprawiające osiągi zestawy o trzech różnych stopniach agresywności. Niedopuszczony do ruchu po drogach publicznych.

Zestaw tuningowy GT Performance power pack 1

Ford Mustang 03-2015, GT, do 10/2017

2 216 659

3 493,00 zł1

Zwiększa moc silnika i moment obrotowy. Zmiana biegów bez puszczania gazu oraz lepsza reakcja przepustnicy. Wysoko-przepływowy filtr powietrza i zamknięte oprogramowanie kalibrujące Forda. Kalibracje dostępne dla przekładni manualnej i automatycznej, możliwe przełożenie do 4.09:1. Automatyczne kalibracje zawierają optymizowany rozkład zmiany wydajności, zyskuje do ok. 13 koni mechanicznych, maksymalny moment obrotowy 21 Nm/54,2 przy 1500 obr./min. w wersji fabrycznej. Uwaga: do instalacji kalibracji niezbędny jest laptop i dostęp do Internetu.

Niedopuszczone do ruchu po drogach publicznychNiedopuszczone do ruchu po drogach publicznych


Za gwarancję odpowiada Ford.


WAŻNA UWAGA: montaż musi zostać przeprowadzony wyłącznie przez Autoryzowany Serwis. Uszkodzenia jakiejkolwiek części z powodu nieprawidłowego montażu nie są objęte gwarancją.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT, aby uzyskać informacje na temat ceny montażu, zpytaj swojego dealera Forda.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.