Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem w trasie dzięki naszemu asortymentowi potężnych systemów audio. Wszystkie samochodowe zestawy stereo wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne takie jak złącze USB i obsługa plików MP3. Są one ponadto kompatybilne z telefonami iPhone®/z systemem Android.

Pioneer* System audio DEH-X7800DAB

2 110 664

866,00 zł1

Odbiornik radia cyfrowego stereo DAB/DAB+ z napędem CD, technologią bezprzewodową Bluetooth®, wzmacniaczem MOSFET 50 W x 4, 13-pasmowym korektorem graficznym, możliwością łatwego podłączenia iPoda® lub iPhone'a® oraz urządzeń z systemem Android, rozmowami przez zestaw głośnomówiący Bluetooth® oraz streamingiem audio, kompatybilny z formatami plików MP3/WMA/WAV/ACC i FLAC, z przednim wejściem AUX, przednim wejściem USB z funkcją ładowania i 3 tylnymi wyjściami RCA. Zdejmowany panel przedni, w tym obudowa ochronna. Uwaga: produkt niekompatybilny z fabrycznie montowanym wzmacniaczem/subwooferem. Tylko w połączeniu z montowanym fabrycznie pakietem wstępnego wyposażenia audio. Do instalacji wymagany jest antenowy zestaw adaptacyjny i adapter CAN-Bus/zdalnego sterowania (w pojazdach z montowanym fabrycznie zdalnym sterowaniem w kierownicy) lub adapter ISO (w pojazdach bez montowanego fabrycznie zdalnego sterowania w kierownicy). Adapter CAN-Bus/adapter zdalnego sterowania są wymagane jedynie wówczas, gdy pożądana jest obsługa funkcji radia za pomocą montowanego fabrycznie zdalnego sterowania w kierownicy. We wszystkich pozostałych przypadkach można zastosować adapter ISO. W celu zapewnienia odbioru radia cyfrowego wymagana jest opcjonalna antena DAB, jeżeli nie została zamontowana fabrycznie


Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.


WAŻNA UWAGA: montaż musi zostać przeprowadzony wyłącznie przez Autoryzowany Serwis. Uszkodzenia jakiejkolwiek części z powodu nieprawidłowego montażu nie są objęte gwarancją.

Aby uzyskać więcej informacji i obrazów, wybierz pojazd

Wybierz kompatybilny model pojazdu

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT, aby uzyskać informacje na temat ceny montażu, zpytaj swojego dealera Forda.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.