Konsola przymocowana jest do słupka A w pojeździe po lewej stronie i umożliwia szybkie i proste zamocowanie systemu, bez konieczności używania tymczasowej przyssawki i bez widocznych przewodów na desce rozdzielczej. Pozycję mocowania systemu nawigacji można dowolnie regulować, w zależności od pozycji kierowcy, co zapewnia szerokie pole widzenia podczas jazdy. To wygodne, gotowe do natychmiastowej pracy urządzenie zostało zaprojektowane tak, by łatwo je było dopasować do różnych modeli.

Konsola komunikacyjna

1 803 605

232,00 zł1

Stylowe, trwałe i zintegrowane mocowanie do systemów przenośnej nawigacji, np. Garmin.Do montażu dpdatkowo wymagane wiązki (FINIS 1687187)


Za gwarancję odpowiada Ford.


WAŻNA UWAGA: montaż musi zostać przeprowadzony wyłącznie przez Autoryzowany Serwis. Uszkodzenia jakiejkolwiek części z powodu nieprawidłowego montażu nie są objęte gwarancją.

Zobacz kompatybilne pojazdy
WYSZUKAJ DEALERA
Dodaj do listy życzeń
Części niezbędne do montażu
Okablowanie do konsoli komunikacyjnej Okablowanie od konsoli do wiązki kabli w pojeździe.
Za gwarancję odpowiada Ford.
Nr części: 1 687 187 257,00 zł
Dodaj do listy życzeń
Wollnikom* Uchwyt montażowy do systemu Garmin®* nüvi® z wyświetlaczem 4" 5" i 6" Do wykorzystania w połączeniu z konsolą komunikacyjną, bez funkcjonalności TMC.
Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.
Nr części: 2 010 108 277,00 zł
Dodaj do listy życzeń

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT, aby uzyskać informacje na temat ceny montażu, zpytaj swojego dealera Forda. Należy pamiętać, że mogą być potrzebne również części dodatkowe.

2 Zalecana cena detaliczna z VAT, aby uzyskać informacje na temat ceny montażu oraz lakierowania (jeżeli dotyczy tego produktu), zapytaj swojego dealera Forda.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.