Koniec z korzystaniem z hotelowych żelazek; dzięki temu eleganckiemu, matowemu, czarnemu wieszakowi dowieziesz swoje ubrania w nieskazitelnym stanie wszędzie tam, dokąd zmierzasz!

Wieszak na płaszcz z uchwytem do mocowania, czarny matowy

2 448 529

213,00 zł1

Praktyczne i przenośne wyposażenie dodatkowe zapewniające komfortowy transport odzieży podczas podróży. Wystarczy, że przymocujesz uchwyt do zagłówka fotela swojego pojazdu i możesz zabrać ze sobą zdejmowany wieszak na płaszcz wraz z odzieżą w dowolne miejsce. Może być wykorzystywany jako tradycyjny wieszak na odzież w szafie, który zabierzesz w kolejną podróż. Maksymalne obciążenie: 3 kg. Uwaga: montaż uchwytu możliwy tylko do zagłówków przednich foteli. Nie montować na zagłówkach aktywnych.


Za gwarancję odpowiada Ford.

Zobacz kompatybilne pojazdy
WYSZUKAJ DEALERA
Dodaj do listy życzeń

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.