Dostępny asortyment wysokiej jakości uchwytów do przewozu rowerów do haków holowniczych umożliwi Ci zabranie swoich rowerów ze sobą w bezpieczny i wygodny sposób.

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów I21, dostępny w wersji na 2 rowery, odchylany o 90°

2 331 135

2 792,00 zł1

Bardzo wygodny bagażnik na hak holowniczy z wysoce innowacyjnymi funkcjami, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie transportu rowerów. Najmniejszy i najlżejszy składany stelaż, jaki kiedykolwiek opracował Uebler, posiada nowatorski, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, który jeszcze bardziej ułatwia jego obsługę. Bagażnik jest także przechylny o 90°, co umożliwia bezproblemowy, swobodny dostęp do przestrzeni bagażowej z zamontowanymi rowerami. Jako wielokrotny zwycięzca testów, seria-i marki Uebler niezawodnie oznacza bezpieczeństwo, jakość produktu i ładowność. Wyposażony w opatentowany system składania do bardzo małych rozmiarów, inteligentną, lekką konstrukcję, opatentowany, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, zdejmowany element dystansowy z zabezpieczeniem przed kradzieżą oraz zdejmowane uchwyty ramy roweru. Łatwy do złożenia za pomocą dźwigni nożnej, idealny do rowerów elektrycznych, rama bagażnika roweru odpowiednia do ram rowerowych o średnicy do 75 mm i owalu 75 x 45 mm. Uchwyt można przymocować do haka holowniczego, a same rowery można przymocować do uchwytu. Udźwig max. 30 kg na rower, produkt o wadze około 13 kg, ze złączem 13-stykowym. Rozmiar: 118 x 69 x 56 cm, rozmiary po złożeniu: 61 x 20 x 60 cm Obciążenie pionowe: 37 kg przy obciążeniu haka holowniczego 50 kg i wartości D 5,3 kN, 37 kg przy obciążeniu haka holowniczego 75 kg i wartości D 6,7 kN, 60 kg przy obciążeniu haka holowniczego 75 kg i wartości D 6,7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku. Należy zachować ostrożność przy przechylaniu bagażnika z załadowanymi rowerami. Wystające części, takie jak kierownica, mogą dotknąć ziemi i mogą zostać uszkodzone. Proszę podjąć wszelkie niezbędne środki ostrożności. Max. odległość piasty koła roweru: 1300 mm.


Za gwarancję odpowiada dostawca Ford. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z dealerem Ford.

Zobacz kompatybilne pojazdy
WYSZUKAJ DEALERA
Dodaj do listy życzeń

1 Rekomendowana cena detaliczna z VAT.

*Wskazane akcesoria są starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami pod marką zewnętrznego producenta. Obowiązują w odniesieniu do nich odmienne warunki gwarancji. Szczegółowe informacje uzyskasz od swojego Dealeara Forda. Znak nazwy i znaki logo Bluetooth® są własnością Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie użycie takich znaków przez Ford Motor Company ma miejsce na mocy licencji. Znak nazwy i znaki logo iPhone/iPod są własnością firmy Apple Inc. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

ZASTRZEŻENIE

Polityka firmy Ford zakłada stały rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie, zmian specyfikacji, kolorów i cen modeli oraz elementów przedstawionych i opisanych w niniejszej publikacji internetowej. Zdjęcia i rysunki również mogą się różnić. Niniejsza broszura internetowa przedstawia zarówno oryginalne akcesoria Ford, jak i gamę produktów naszych dostawców. Montaż akcesoriów może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa w twoim pojeździe. *Oznaczone akcesoria to starannie dobrane akcesoria innych producentów występujących pod własną marką. Takich akcesoriów mogą dotyczyć inne warunki gwarancji, z których szczegółami możesz się zapoznać za pośrednictwem ikony gwarancji wyświetlonej obok każdego produktu oraz u Twojego Dealera Forda. Logotyp i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez Ford Motor Company jest przedmiotem odpowiedniej licencji. Logotyp i znaki graficzne iPhone/iPod stanowią własność firmy Apple Inc. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.